Kilpailu historia 2003 – 2019

Köyliim Mölkky 03 ry:n järjestämät kilpailut

Seuran perustamisvuodesta  järjestetty kisa on avoin Ristola Open-turnaus, joka pelataan kolmihenk. joukkuein elokuun alkupuolella.

 I  Ristola Open 2003    ( 8 )

1. Wanhat Konkarit
(Pentti Vähätalo – Pentti Huhtamaa – Erkki Karhinen)
2. Tavo’s Team
(Tavo Jurna – Hannu Lindfors – Jukka Saari)
3. Vanhakartano 
(Juha Jokela – Kimmo Oravuo – Veli-Pekka Suni)
II Ristola Open 2004    ( 16 )
1. Järvenpään Palo
(Tavo Jurna – Jaakko Lindfors – Jukka Saari)
2. Ehtamon Ponnistus
(Jarmo Kulmala – Tommi Kulmala – Päivi Kulmala)
3. Wanhat Konkarit
(Pentti Vähätalo – Pentti Huhtamaa – Erkki Karhinen)
III Ristola Open 2005    ( 18 ) 
1. Pispan piispat
(Aulis Teperi – Eeva Teperi – Veli-Pekka Suni)
2. Jarkotec
(Jarkko Marttila – Marika Marttila – Jouko Hilli)
3. Ehtamon Ponnistus
(Jarmo Kulmala – Tommi Kulmala – Jarkko Väisänen)
IV Ristola Open 2006    ( 22 )
1. Tuohiniemen Tapit
(Henrik Haikonen – Tiia Ketola – Tapani Ketola)
2. Tavo’s Team
(Tavo Jurna – Petri Hyväri – Jukka Saari)
3. Pispan piispat
(Aulis Teperi – Veli-Pekka Suni – Matti Henttinen)
V Ristola Open 2007    ( 17 ) 
1. Tuohiniemen Tapit
(Henrik Haikonen – Tapio Putko – Tapani Ketola)
2. Kiviset
(Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Pekka Virolainen)
3. Kukkaset
(Raija Kauramaa – Minna Eskola – Marko Kauramaa)
VI Ristola Open 2008    ( 24 ) 
1. KiviSet
(Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Pasi Lehtoranta)
2. Mylly
(Oiva Järvenpää – Pasi Nurminen – Jari Rajamäki)
3. Pekan Savukala
(Pekka Virolainen – Jorma Valonen – Ahti Ahola)
VII Ristola Open 2009    ( 20 )
1. KiviSet
(Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Pasi Nurminen)
2. Yttilän Osujat
(Heikki Vännilä – Riitta Vännilä – Jorma Valonen)
3. Talo Mölkky I
(Jukka Setänen – Pentti Lepola – Atte Latvala (Matti Tupala))
VIII Ristola Open 2010     ( 19 )
1. KiviSet
(Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Petri Hyväri)
2. Pekan Savukala
(Heikki Vännilä – Riitta Vännilä –  Pekka Virolainen)
3. Wanhat Konkarit
(Erkki Karhinen – Pentti Huhtamaa – Matti Henttinen)
IX Ristola Open 2011     ( 15 ) 
1. KiviSet
(Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Petri Hyväri)
2. Kalmeen Kaatajat
(Jouni Marttila – Reijo Mattila –  Arto Tuomola)
3. Pekan Savukala
(Pekka Virolainen – Ritva Tiikkaja – Ahti Ahola)
X  Ristola Open 2012    ( 16 )
1. KiviSet
(Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Jouni Färm)
2. Kalmeen Kaatajat
(Jouni Marttila – Reijo Mattila –  Arto Tuomola)
3. Pekan Savukala
(Pekka Virolainen – Outi Virolainen – Ahti Ahola)
XI  Ristola Open 2013    ( 16 )
1.  KiviSet 
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki –  Pekka Virolainen )
2.  3 M
( Pirjo Marttila – Maija Setänen –  Sinikka Mäntynen )
3.  Team Ahma
( Timo Nurminen – Timo Jortikka – Oiva Järvenpää )
XII  Ristola Open 2014    ( 16 )
1.  KiviSet 
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki –  Juho Kivimäki )
2.  Jussi Team
( Jukka Saari – Tavo Jürna –  Aulis Teperi )
3.  Mölkkäävät Pölkyt
( Tommi Kulmala – V-P Reiman  – Teemu Setälä)
XIII  Ristola Open 2015    ( 17 )
1.  KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki –  Juho Kivimäki )
2.  Kalmeen Kaatajat
( Arto Tuomola – Reijo Mattila –  Jouni Marttila )
3.  HaKa Team
( Marko Kauramaa – Tapio Haavisto –  Mikko Haavisto )
XIV  Ristola Open 2016    ( 15 )
1.  KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki –  Juho Kivimäki )
2.  Jussi Team
( Jukka Saari – Tavo Jürna – Petri Hyväri )
3.  Yläneen Ohiheittäjät
( Matti Mäki-Laurila – Mauri Satolehto –  Kari Autio )
XV  Ristola Open 2017    ( 12 )
1.  KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki –  Juho Kivimäki )
2.  Yttilän Osujat
( Jorma Valonen – Heikki Vännilä – Tapio Putko  )
3.  TJiit
( Tapani Ketola – Jouni Marttila – Jarmo Kulmala )
XVI  Ristola Open 2018    ( 17 )
1.  TJiit
( Tapani Ketola – Jouni Marttila – Jarmo Kulmala )
2.  Osujat
( Jorma Valonen – Heikki Vännilä – Tapio Putko  )
3.  Yläneen Ohiheittäjät
( Matti Mäki-Laurila – Mauri Satolehto –  Kari Autio )
*******************************************

Köyliön kesäsarjaa on pelattu vuodesta 2006

Kyläsarja 2006    ( 8 )

1. Ehtamon Ponnistus
(Jarmo Kulmala – Tommi Kulmala – Päivi Kulmala)
2. Wanhat Konkarit
(Pentti Vähätalo – Pentti Huhtamaa – Erkki Karhinen)
3. Tavo’s Team
(Tavo Jurna – Petri Hyväri – Jukka Saari)
 
Kyläsarja 2007    ( 18 )
1. Tuohiniemen Tapit
(Henrik Haikonen – Tapani Ketola)
2. Ehtamon Ponnistus
(Jarmo Kulmala – Pertti Susi)
3. Kalmeen Kaatajat
(Reijo Mattila – Arto Tuomola)

Kyläsarja 2008    ( 21 )

1. KiviSet
(Matti Kivimäki – Kari Kauramaa)
2. Miesten Piiri
(Vesa Kynnysmaa – Simo Nummi)
3. Talo Mölkky 2
(Pentti Lepola – Pirkko Lepola – Jukka Setänen)

Kyläsarja 2009    ( 18 )

1. Kalmeen Kaatajat
(Reijo Mattila – Arto Tuomola – Jouni Marttila)
2. KiviSet 1
(Matti Kivimäki – Kari Kauramaa)
3. Tuohiniemen Tapit
(Henrik Haikonen – Tapani Ketola – Tapio Putko)
Kyläsarja 2010     ( 18 )
1. KiviSet 1
(Matti Kivimäki – Kari Kauramaa)
2. Tuohiniemen Tapit
(Henrik Haikonen – Tapani Ketola – Tapio Putko)
3. TaPe’s
(Tiia Hyväri – Petri  Hyväri – Jere Hyväri – Tavo Jürna)
Kyläsarja 2011     ( 18 )
1. Pispan Piispat
(Matti Henttinen – Eeva Teperi – Aulis Teperi)
2. KiviSet
(Matti Kivimäki – Kari Kauramaa)
3. Ehtamon Ponnistus
(Jarmo Kulmala – Tommi Kulmala – Pertti Susi)
Kyläsarja 2012    ( 17)
1.    Tuohiniemen Tapit
(  Tapani Ketola – Tapio Putko ( Rauli Lehmus – Jukka Vahala ))
2.    Kalmeen Kaatajat
(  Reijo Mattila – Arto Tuomola – Jouni Marttila )
3.    KiviSet 2
(  Ville Kivimäki – Juho Kivimäki – Marko Kauramaa )
Kyläsarja 2013   ( 15 )
1.   KiviSet
(  Kari Kauramaa – Matti Kivimäki   )
2.   Osujat
(  Heikki Vännilä – Riitta Vännilä – Jorma Valonen )
3.   Jussi Team
(  Jukka Saari – Tavo Jürna   )
Kyläsarja 2014   ( 15 )
1.    KiviSet
(  Kari Kauramaa – Matti Kivimäki   )
2.   Kalmeen Kaatajat
(  Jouni Marttila – Arto Tuomola – Reijo Mattila )
3.   Pispan Piispat
(  Eeva Teperi – Aulis Teperi  )
Kyläsarja 2015   ( 15 )
1.    KiviSet
(  Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Juho Kivimäki )
2.   Osujat
(  Heikki Vännilä – Jorma Valonen )
3.   TM Tuhnut
(  Jouko Juhola – Matti Suoyrjö – Martti Aronen )
Kyläsarja 2016   ( 15 )
1.    Jussi Team
( Jukka Saari – Tavo Jürna – Petri Hyväri  )
2.   Ehtamon Ponnistus
(  Jarmo Kulmala  –  Pertti Susi )
3.   Team RaJu
(  Juha Karvonen  – Raili Granfors –  )
Kyläsarja 2017   ( 15 )
1.   KiviSet
(  Juho Kivimäki – Matti Kivimäki – Kari Kauramaa  )
2.   Team Harjavalta
(  Jorma Virtanen – Hannu Ohvo – Juha Karvonen )
3.   Tuohiniemen Tapit
(  Tapio Putko – Tapani Ketola – Yrjö Nummisto  )
Kyläsarja 2018   ( 15 )
1.   KiviSet
(  Juho Kivimäki – Matti Kivimäki – Kari Kauramaa  )
2.   TaJu
(  Tapani Ketola – Jukka Saari )
3.   Team Harjavalta
(  Juha Karvonen – Jorma Virtanen – Hannu Ohvo  )
Kyläsarja 2019   ( 16 )
1.   TaJu Group
(  Tapani Ketola – Tavo Jürna – Jukka Saari  )
2.   Team Harjavalta
(  Juha Karvonen – Tauno Toukola – Jarmo Rautiainen  )
3.   Mölkkäävät Pölkyt
(  Tommi Kulmala – Santeri Mattila – Veli-Pekka Reiman )
 *********************************************************

Maaliskuun 1. lauantaina on kisattu talvinen Tammi-cup vuodesta 2007.           Pelipaikkana Ravintola Korkea Tammen piha-alue.

I Tammi-Cup 2007     ( 16 )
1. Tuohiniemen Tapit
(Henrik Haikonen – Tapani Ketola) 
2. KiviSet
(Matti Kivimäki – Markku Kivimäki)
3. Ehtamon Ponnistus
(Päivi Kulmala – Jarmo Kulmala)
II Tammi-Cup 2008     ( 21 )
1. Tuohiniemen Tapit
(Henrik Haikonen – Tapani Ketola) 
2. KiviSet
(Matti Kivimäki – Kari Kauramaa)
3. Miesten Piiri
(Vesa Kynnysmaa – Simo Nummi)
III Tammi-Cup 2009      ( 17 )
1. KiviSet
(Matti Kivimäki – Kari Kauramaa) 
2. Tuohiniemen Tapit
(Henrik Haikonen – Tapani Ketola)
3. MLL Mimmit
(Maija Suni – Merja Nummi)
IV Tammi-Cup 2010      ( 14 )
1. Wanhat Konkarit
(Erkki Karhinen – Pentti Vähätalo)
2. Itellan Ärrät
(Raija Kauramaa – Ritva Tiikkaja)
3. Ehtamon Ponnistus
(Päivi Kulmala – Jarmo Kulmala) 
V  Tammi-Cup 2011     ( 15 )
1. KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki )
2. Jullit
( Janne Kulmala – Juha-Petteri Kulmala )
3. Osujat
( Jorma Valonen – Heikki Vännilä )
 VI Tammi-Cup 2012     ( 16 )
1.  Tuohiniemen Tapit
(    Rauli Lehmus  –  Tapani Ketola  )
2.  MC JukSa
(    Jukka Vahala  –  Samu Silmu  )
3.  Mylly
(     Aarto Saarinen  –  Oiva Järvenpää  )
VII Tammi-Cup 2013     ( 14 )
1.  KiviSet
(    Kari Kauramaa  –  Matti Kivimäki  )
2.  Ritujokkeri
(    Jouko Juhola  –  Outi Virolainen ( Ritva Tiikkaja )  )
3.  Tuohiniemen Tapit
(     Rauli Lehmus  –  Tapani Ketola  )
VIII  Tammi-Cup 2014     ( 12 )
1.  KiviSet
(    Kari Kauramaa  –  Matti Kivimäki  )
2.  Pekan Savukala
(    Pekka Viroilainen  –  Ahti Ahola  )
3.  JoSe – Team
(     Seija Lehto  –  Jouko Juhola  )
IX  Tammi-Cup 2015     ( 12 )
1.  Osujat
(    Heikki Vännilä  –  Jorma Valonen  )
2.  Komanda
(    Petri Hyväri  –  Viktor Protasov  )
3.  JP – Team
(    Pirjo Marttila  –  Jouni Marttila  )
X  Tammi-Cup 2016     ( 16 )
1.  KiviSet
(    Kari Kauramaa  –  Matti Kivimäki  )
2.  Komanda
(    Petri Hyväri  –  Viktor Protasov  )
3.  Perus Mölkyt
(    Jarmo Kulmala  –  Tapani Ketola  )
XI  Tammi-Cup 2017     ( 10 )
1.  Komanda
(   Petri Hyväri  –  Viktor Protasov   )
2.  KiviSet
(   Kari Kauramaa  –  Matti Kivimäki   )
3.  Osujat
(   Heikki Vännilä  –  Tapio Putko   )
XII  Tammi-Cup 2018     ( 16 )
1.  Osujat
(   Heikki Vännilä  –  Tapio Putko   )
2.  TosiNaiset
(   Rauni Halonen  – Riitta Vännilä  )
3.  TM  JoMa
(   Jouko Juhola – Martti Aronen   )
XIII  Tammi-Cup 2019     ( 16 )
1.  Piispan Kaatajat
(   Matti Kivimäki  –  Tapio Putko   )
2.  Mölkkyveikot
(   Kari Kauramaa  –  Juho Kivimäki  )
3.  JT – Tiimi
(   Tavo Jürna  –  Jukka Saari   )
*********************************************************
Köyliön ( 2016 alk. Säkylän ) kunnanmestaruus vuodesta 2007,  kisan järjest. Köyliim Mölkky 03 ry
2007 Miehet     ( 23 )
 1. Matti Kivimäki   2. Erkki Karhinen   3. Tapani Ketola
 2007 Naiset    ( 10 )
 1. Eeva Teperi   2. Pirjo Marttila   3. Maija Setänen
 ”””””””””””””””””””””””””””””’
 2008 Miehet     ( 18 )
 1. Kari Kauramaa   2. Pentti Lepola   3. Tapani Ketola
 2008 Naiset    ( 8 ) 
 1. Maija Suni   2. Sinikka Mäntynen   3. Maija Setänen
 ”””””””””””””””””””””””””””””
  2009 Miehet     ( 16 )
 1. Tapani Ketola   2. Juha Karvonen   3. Reijo Mattila
 2009 Naiset    ( 9 )
 1. Elina Jokela   2. Tarja Putko    3. Pirjo Marttila
 ”””””””””””””””””””””””””””””’
 2010 Miehet     ( 23 )
.1. Tapani Ketola     2. Kari Kauramaa    3. Tavo Jürna
.2010 Naiset    ( 10 ) 
1. Maija Setänen    2. Outi Virolainen    3. Eeva Teperi
 ””””””””””””””””””””””””””””””’
2011 Miehet    ( 21 )
.1. Kari Kauramaa   2. Matti Kivimäki   3. Pekka Virolainen
2011 Naiset    ( 12 )
.1. Maija Setänen   2. Tiia Hyväri   3. Eeva Teperi
””””””””””””””””””””””””””””””’
2012 Miehet    ( 24 )
1. Kari Kauramaa   2. Jukka Saari   3. Juha Karvonen
2012 Naiset    ( 7 )
1. Pirjo Marttila   2. Eeva Teperi   3. Mia Kauramaa
””””””””””””””””””””””””””””””’
2013 Miehet    ( 28 )
1.  Matti Kivimäki    2.  Tapani Ketola    3.  Kari Kauramaa
2013 Naiset    ( 8 )
1.  Rauni Halonen   2.  Pirjo Marttila   3.  Päivi Kulmala
””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””
2014 Miehet    ( 22 )
1.  Heikki Vännilä   2.  Jouni Marttila   3.  Kari Kauramaa
2014 Naiset    ( 8 )
1.  Rauni Halonen   2.  Pirjo Marttila   3.  Tiia Hyväri
”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””
2015 Miehet    ( 25 )
1.   Tavo Jürna   2.  Jarmo Kulmala   3.  Kari Kauramaa
2015 Naiset    ( 7 )
1.  Eeva Teperi   2.  Pirjo Marttila   3.  Raija Kauramaa
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
2016 Miehet    ( 24 )
1.   Kari Kauramaa   2. Tavo Jürna    3.  Jouko Juhola
2016 Naiset    ( 13 )
1.  Seija Lehto   2.  Ritva Tiikkaja   3. Eeva Teperi
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
2017 Miehet    ( 16 )
1.   Jouni Marttila   2. Tapani Ketola    3.  Kari Kauramaa
2017 Naiset    ( 9 )
1.  Tanja Ruusunen   2.  Ritva Tiikkaja   3. Pirjo Marttila
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
2018 Miehet    ( 17 )
1.   Kari Kauramaa   2. Juho Kivimäki    3.  Tapio Putko
2018 Naiset    ( 13 )
1.  Outi Puisto   2.  Irja Helminen   3. Tiia Hyväri
***********************************************************

 SEURAN  MESTARUUS

 2010    ( 23 )

1. Reijo Mattila  2. Petri Hyväri 3. Tavo Jurna    4.  Kari Kauramaa 5. Pekka Virolainen 6. Matti Kivimäki 
…………………………………………………………..

 2011    ( 26 )

1. Erkki Karhinen  2. Tapani Ketola  3. Kari Kauramaa  4. Heikki Vännilä    5. Toni Ketola    6.   Ville Kivimäki
……………………………………………………………

2012    ( 28 )

1. Kari Kauramaa  2. Matti Kivimäki  3. Jouko Juhola  4.  Raija Kauramaa    5.  Oiva Järvenpää    6.  Tavo Jürna
……………………………………………………………. 

2013    ( 29 )

MIEHET    ( 20 )
1. Kari Kauramaa  2. Tavo Jürna  3. Matti Kivimäki  4.  Jarmo Kulmala    5.  Pentti Vähätalo   6.  Juha Karvonen
NAISET    ( 9 )
1. Outi Virolainen  2. Mia Kauramaa  3. Pirjo Sillanpää  4.  Raili Granfors    5.  Seija Lehto    6.  Pirjo Marttila
…………………………………………………………………………….

2014    ( 28 )

MIEHET    ( 20 )
1.  Tapani Ketola   2.  Kari Kauramaa   3.  Jouni Marttila   4.  Marko Latva-Kiskola  5.  Matti Kivimäki    6. Jouko Juhola
NAISET    ( 9 )
1. Outi Virolainen    2.  Raili Granfors   3.  Pirjo Marttila  4. Seija Lehto   5. Eeva Teperi   6. Pirjo Sillanpää
………………………………………………………………………………

2015    ( 28 )

MIEHET    ( 16 )
1.  Kari Kauramaa   2.  Jukka Setänen   3.  Juha Karvonen   4.  Juho Kivimäki  5.  Jukka Saari       6.  Pekka Virolainen
NAISET    ( 12 )
1. Raili Granfors    2.  Seija Lehto   3.  Ritva Tiikkaja  4. Ulla Lehtimäki   5. Pirjo Sillanpää           6. Sirpa Mäkitalo
………………………………………………………………………………..

2016    ( 35 )

MIEHET    ( 23 )
1.  Jouko Juhola   2.  Jorma Valonen   3.  Jukka Saari   4.  Pekka Virolainen  5.  Tavo Jürna            6.  Pentti Vähätalo
NAISET    ( 12 )
1.  Seija Lehto    2.  Ulla Lehtimäki   3.  Pirjo Sillanpää   4. Pirjo Itkonen   5. Pirjo Marttila            6. Maija Setänen
……………………………………………………………………………………..

2017    ( 33 )

MIEHET    ( 21)
1.  Kari Kauramaa   2. Juho Kivimäki  3. Jouni Marttila   4 Pekka Virolainen  5. Jouko Juhola  6. Matti Kivimäki
NAISET    ( 12 )
1.  Ritva  Tiikkaja  2.  Outi Virolainen   3. Pirjo Marttila  4. Pirjo Itkonen  5. Sirpa Mäkitalo   6. Eeva Teperi
…………………………………………………………………………………………..

2018    ( 29 )

MIEHET    ( 16 )
1.  Kari Kauramaa   2. Matti Kivimäki  3. Pekka Virolainen   4. Jouni Marttila  5. Petri Hyväri      6.  Jarmo Kulmala
NAISET    ( 13 )
1.  Rauni Halonen  2.  Ulla Lehtimäki   3. Seija Lehto  4. Pirjo Sillanpää  5. Riitta Vännilä            6.  Maija Setänen
……………………………………………………………………………………………….

2019    ( 21 )

MIEHET    ( 12 )
1.  Juho Kivimäki   2. Jukka Setänen  3. Tavo Jürna   4. Pekka Virolainen  5. Tapani Ketola            6.  Heikki Vännilä
NAISET    ( 9 )
1.  Seija Lehto  2.  Ulla Lehtimäki   3. Pirjo Marttila  4. Rauni Halonen  5. Outi Puisto                   6.  Liisa Junttila
 ***********************************************************

HALLISARJA

2010 – 2011     ( 8 )

1.   KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Marko Kauramaa )
2.  Yttilän Osujat
( Heikki Vännilä – Riitta Vännilä – Jorma Valonen – Petri Hyväri )
3.   Wanhat Konkarit
( Erkki Karhinen – Matti Henttinen – Pentti Vähätalo )
4.  Johtotähdet
( Tapani Ketola – Jarmo Kulmala – Tapio Putko – Tavo Jürna )

2011 – 2012     ( 11 )

1.   Jussi Team
( Jukka Saari – Tavo Jürna – Aulis Teperi )
2.  Wanhat Konkarit
( Erkki Karhinen – Matti Henttinen – Pentti Vähätalo – Maija Setänen )
3.   Kalmeen Kaatajat
( Arto Tuomola – Reijo Mattila – Jouni Marttila )
4.   Pekan Savukala
( Ritva Tiikkaja – Pekka Virolainen – Ahti Ahola – Raija Kauramaa )
 

2012 – 2013     ( 11 )

1.   KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Marko Kauramaa )
2.  Wanhat Konkarit
( Erkki Karhinen – Pentti Vähätalo – Maija Setänen – Heikki Vännilä )
3.   Johtotähdet
( Tapani Ketola – Jarmo Kulmala – Tapio Putko – Eeva Teperi – Petri Hyväri )
4.   TM  Tuhnut 
( Jouko Juhola – Jukka Setänen – Pertti Juhela – Keijo Ruponen )
 

2013 – 2014     ( 12 )

1.   KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Juho Kivimäki )
2.  Pekan Savukala
(  Ritva Tiikkaja – Pekka Virolainen – Ahti Ahola – Raija Kauramaa )
3.   Jussi Team
(  Jukka Saari  –  Tavo Jürna  –  Tiia Hyväri  –  Petri Hyväri )
4.   Osujat
(  Heikki Vännilä  –  Riitta Vännilä  –  Jorma Valonen )

2014 – 2015     ( 14 )

1.   Osujat

( Viktor Protasov  –  Heikki Vännilä  –  Jorma Valonen )

2.   KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Juho Kivimäki )
3.   Jussi Team
( Jukka Saari  –  Tavo Jürna  –  Tiia Hyväri  –  Petri Hyväri )
4.   Johtotähdet
( Tapani Ketola – Jarmo Kulmala – Tapio Putko – Eeva Teperi  )

2015 – 2016     ( 12 )

1.   Jussi Team
( Jukka Saari  –  Tavo Jürna  –  Petri Hyväri )
2.   Mölkkärit
( Pekka Virolainen – Ritva Tiikkaja – Raija Kauramaa – Riitta Vännilä )
3.   Johtotähdet
( Tapani Ketola – Jarmo Kulmala – Tapio Putko  )
4.   Osujat
( Viktor Protasov  –  Heikki Vännilä  –  Jorma Valonen  –  Outi Virolainen )

2016 – 2017   ( 12 )

1.   Jussi Team
(   Jukka Saari  –  Tavo Jürna  –  Petri Hyväri )
2.   KiviSet
(   Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Juho Kivimäki – Pekka Viroilainen ) 
3.   Osujat
(    Viktor Protasov  –  Heikki Vännilä  –  Jorma Valonen  –  Riitta Vännilä )
4.   Harjavalta Team
(   Jorma Virtanen – Raili Granfors – Hannu Ohvo – Juha Karvonen )

2017 – 2018   ( 12 )

1.   Osujat
(    Viktor Protasov  –  Heikki Vännilä  –  Jorma Valonen  –  Riitta Vännilä 
2.   Johtotähdet
(   Jouni Marttila – Jarmo Kulmala – Tapio Putko  ) 
3.   Jussi Team
(   Jukka Saari  –  Tavo Jürna  –  Petri Hyväri  )
4.   TM  Tuhnut
(  Jouko Juhola – Jukka Setänen  – Tapani Ketola – Martti Aronen  )

2018 – 2019   ( 13 )

1.   Jussi Team
(   Jukka Saari  –  Tavo Jürna  –  Petri Hyväri – Jere Hyväri  ) 
2.   Mölkkyveikot
(  Kari Kauramaa – Outi Puisto – Juho Kivimäki – Pekka Viroilainen   ) 
3.   TM Ladyt
(   Maija Setänen – Seija Lehto – Pirjo Marttila – Pirjo Sillanpää  )
4.   TM Tuhnut
(  Jouko Juhola – Tapani Ketola – Jukka Setänen  )
************************************************************** 
SATAKUNNAN  MESTARUUS

2010     ( 11 )

1. Pekan Savukala
( Pekka Virolainen – Ritva Tiikkaja – Ahti Ahola )
2. Jussi Team
( Jukka Saari – Anna-Liisa Saari – Tavo Jürna )
3. Pro KiviSet
( Kari Kauramaa – Matti Kivimäki – Marko Kauramaa )
4.  Köyliö EL Konkarit